środa, 15 sierpień 2018 12:03

Rozwiązania w formie

Napisał
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Firma Roboplast powstała w 1976 roku w Piemoncie. Dzięki wysokiej konkurencyjności oraz umiejętności szybkiego reagowania na najbardziej zróżnicowane potrzeby odbiorców spółka rozwija się bardzo dynamicznie. W 2013 roku na terenie Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO-PARK WISŁOSAN powstała spółka należąca do włoskiego przedsiębiorstwa.

Roboplast Sp. z o.o. korzystając z know-how oraz kilkudziesięcioletniego doświadczenia spółki – matki specjalizuje się w produkcji opakowań termoformowanych z tworzyw sztucznych. Jej oferta skierowana jest do odbiorców różnych branż. Dotychczas firma specjalizowała się głównie w produkcji tacek dla branży cukierniczej. W marcu bieżącego roku firma Roboplast pomyślnie przeszła audyt certyfikujący z zakresu BRC PP v5, co pozwoliło na rozpoczęcie szerszej współpracy również z firmami z branży mięsnej.


Szeroki asortyment firmy Roboplast obejmuje m. in.:

pojemniki i opakowania z tworzyw sztucznych przeznaczone do produktów spożywczych np. ciast, wyrobów czekoladowych, serów i wędlin w plastrach, owoców, warzyw, grzybów, jaj; rozwiazania w formie 2

tacki do produktów świeżych z wkładami absorpcyjnymi spełniające wymagania tzw. opakowań aktywnych (MAP);

opakowania foliowe i plastikowe do wyrobów przemysłowych np. elektroniki, mechaniki precyzyjnej, kosmetyków, leków;

tacki technologiczne;

opakowania ekspozycyjne do prezentowania towarów na półkach sklepowych;

opakowania zabezpieczające produkty podczas transportu.

Roboplast wykonuje opakowania na indywidualne zlecenie klientów. Dla każdego produktu tworzona jest oryginalna i unikatowa forma produkcyjna, na bazie której powstaje opakowanie przeznaczone specjalnie dla danego zamówienia.

Misją naszej firmy jest wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów, odczytywanie projektowanie i realizacja dogodnych dla nich rozwiązań.

Ciągłe badania, duch innowacyjności, stałe dążenie do samodoskonalenia, know-how personelu – to sekrety firmy, której głównym celem jest satysfakcja klienta. Roboplast jest jednym z liderów na rynku producentów opakowań termoformowanych i dlatego też klient mający bardzo wysokie oczekiwania może być pewny, że jesteśmy w stanie je spełnić. Każde nowe życzenie klienta jest wyzwaniem dla firmy. Nie istnieje dla nas słowo „niemożliwe”. Zwracając się do firmy Roboplast, możesz liczyć na niezmienną, doskonałą jakość produktu, dbałość o szczegóły, szybkość odpowiedzi oraz gotowość do poszukiwania optymalnych rozwiązań. „Szyjemy” na miarę. 

 

Czytany 967 razy